יורה דעה

052-8911226
הכנה למבחני איתור מחוננים

כפי שמקובל להערך לקראת המבחן הפסיכומטרי ללימודים גבוהים, כך מקובלת ההערכות למבחני איתור מחוננים. המחקר המודרני מוכיח השכם וערב, שהכנה למבחני איתור מחוננים יכולה להשפיע באופן מאוד משמעותי על הסיכוי להצלחה במבחנים. אנו, עושים זאת כבר ארבע שנים ברציפות כשאחוז ההצלחה הממוצע של קבוצות הלומדים אצלינו, עומד על 96%!

במסגרת הקורס שלנו מקבל המשתתף שלוש חוברות עבודה ותרגול בנושאים המופיעים במבחן: חשיבה מתמטית, לוגיקה של השפה וידע כללי. בנוסף, מקבלים התלמידים דפי תרגול נוספים המגבירים את יכולתם של תלמידינו להתמודד עם קשיי המבחן ואכן, התגובות של תלמידינו כשהם מסיימים את המבחן הן בסגנון זה, "היה קל מידי", "הקורס היה הרבה יותר קשה מהמבחן" וכו'.

בתחילת הקורס מתקיים מבדק לבדיקת רמת הידע וההבנה של המשתתף. מבדק זה מציג את נקודות החוזק של המשתתף ואת הנקודות החלשות שלו המחייבות מיקוד יתר. לקראת סיום הקורס, מתקיים מבדק נוסף, כשהתוצאות מושוות לתוצאות הפתיחה ובמידה ומתגלה נושא שהמשתתף שולט בו פחות, הרי שבזמן שנותר עד המבחן ועד לסיום הקורס מתמקדים המורים והמדריכים בנושא זה אצל אותו משתתף. אנו מעודדים את ההורים לקחת חלק בהכנת הילדים לבחינה כשאנו מכוונים אותם ביחס לנקודות חולשה אישיות של כל משתתף.

הלמידה מתבצעת בקבוצות של עד 15 משתתפים ומתקיימת כפעילות חווייתית. והמורים המלמדים במסגרת זו הינם מורים מקצועיים ומנוסים בעיקר בתחום ההכנה למבחני חשיבה. ישנן 2 קבוצות גיל שונות להכנה למבחני איתור מחוננים האחת, מבחני מכון סאלד לכיתות ב'. והשנייה, מבחני מכון קרני לכיתות ו'.

להלן החוברות שניתנות למשתתפי קורס הכנה למבחני איתור מחוננים לכיתות ב'

ProStudio.co.il - בניית אתרים © כל הזכויות שמורות ליורה דעה 2013